Hesabım
Giriş Yap / Kaydol
En az bir harf yazın
Dekoratif Buddha Kafası Temalı Antik Bej Seramik Buhurdanlık
Dekoratif Buddha Kafası Temalı Antik Bej Seramik Buhurdanlık
999,90 TL
Sepete Ekle
Özellikler

Buddha Kafası Temalı Antik Bej Buhurdanlık

  • Buda’yı her zaman göz önünde tutmak için Buddha Kafası Temalı Antik Bej Buhurdanlık tercih edebilirsiniz.
  • Ürün ölçüsü 13 cm x 10 cm x 10 cm şeklindedir.
  • Yüksek ısılara karşı dayanıklı olan seramikten üretilmiştir.

Buda’nın Aydınlanma Kokusu

Buhurdanlık çeşitleri arasında görünümü ile Buddha Kafası Temalı Antik Bej Buhurdanlık dikkat çekiyor. Buda’yı her zaman göz önünde tutarak onu anımsamanızı sağlayacak olan bu özel ürün ile birlikte kendinizi çok daha iyi hissedebileceksiniz. Birbirinden güzel kokulara sahip olan uçucu yağlarınızı her zaman en iyi şekilde kullanmanıza olanak verecek olan bu buhurdanlık, yüksek ısılara karşı dayanıklı olan seramik malzemeden üretilmiştir. Bu sayede hem uzun ömürlü bir kullanım sunar hem de kendinizi daha iyi hissetmeniz için etrafa yayılacak olan şifalı kokuların daha dengeli bir şekilde ortama yayılmasını sağlar.

Buda’yı her zaman gözünüzün önünde tutarak aynı zamanda aydınlanma yolunda da çok daha kolay mesafeler alabilir, kendinizi her zaman daha özel hissedebilirsiniz. Herkesin rahatlıkla kullanabilmesi için ürün pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir. Buhurdanlığı kullanmak için üst kısımda yer alan su haznesine su doldurun. Daha sonra içine birkaç damla uçucu yağdan damlatın. Dilerseniz farklı yağları kullanarak kendinize özel bir karışım elde edebilirsiniz ya da kendi üretimimiz olan kokulu tabletleri koyabilirsiniz. Ardından alt kısmına mum yerleştirin ve mumu yakınız. Mumun ısısı ile özel kokular ortama kısa sürede yayılacaktır.

X

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sistem içerisinde çerezler (cookies) kullanmaktayız. "Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik" sayfasından daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Anladım, sorun değil, benim için daha iyisini yapmaya devam edebilirsiniz.